Fotografie

Obrázky naše i ze Šumavy

Fotografie domu

Apartmán U hamru Apartmán U hamru
Apartmán U hamru Apartmán U hamru


Apartmán se nachází přímo v centru obce Kvilda, nedaleko kostela (asi 80 m). Z Kvildy vedou turistické stezky, cyklotrasy i lyžařské stopy na všechna atraktivní místa Národního parku Šumava, nedaleko (100 m) je "centrální parkoviště" Kvilda.


Pokoje pro naše hosty

Apartmán U hamru Apartmán U hamru
Apartmán U hamru Apartmán U hamru
Apartmán U hamru Apartmán U hamru
Apartmán U hamru Apartmán U hamru
Apartmán U hamru  


Nabízíme ubytování až pro 5 osob. K posezení můžete využít obývací pokoj s balkonem, samozřejmostí je dobře vybavená kuchyně. Všechny pokoje nabízejí příjemný komfort, k dispozici je televize i internet. Lyžovat můžete prakticky přímo ze dveří objektu.kontaktujte nás >
Tipy na výlet

Obce v okolí
Bučina (1160 m n.m.)
Z Kvildy jezdí autobusová linka (Autobusem po národním parku Do nového okna) na hraniční přechod Bučina (Buchwald). Z Bučiny je krásný výhled na severní Alpy (Dachstein) i směrem k Třístoličníku, můžete se odtud vydat i do Bavorska (opět sem zajíždí autobus) mj. i na vrchol Luzný/Lusen (1373 m n.m.).
Šipka 7 km

Knížecí Pláně (1010 m n.m.)
Nedaleko Bučiny je bývalá obec Knížecí Pláně (Fürstenhut). Podobně jako na Bučině z 60 chalup nezbylo téměř nic, jen místo hřbitova je pietně upraveno. Památný sloupek poblíž hřbitova dodnes připomíná vznik již zaniklé obce.
Šipka 9 km

Horská Kvilda (1070 m n.m.)
Nedaleká Horská Kvilda rozprostřená na pláni podél Hamerského potoka leží na staré obchodní stezce. Roztroušené chalupy ukazují jak vypadaly horské samoty. K historickým památkám patří i dosud patrné rýžovnické sejpy, pozůstatek těžby zlata.
Šipka 4 km

Zhůří u Rejštejna (1100 m n.m.)
Bývalou obec (něm. Haidl) ještě připomínají zbytky několika domů. Je odsud krásný výhled na Roklan i Královský hvozd.
Šipka 10 km (Danielovou cestou)


Ubytování U hamru

© 2010-2023 Apartmán Kvilda 9 | XHTML | CSS