Ceny

za ubytování

Ceník ubytování (pro rok 2023)

Hlavní sezóna

 • dospělí - 460,- Kč/noc, vč. poplatku obci (20,- Kč) při obsazení apartmánu 3 a více osobami
 • při krátkodobém pobytu na 1-2 noci 500,- Kč/noc nebo při obsazení v apartmánu pouze 2 osobami dospělí - 480,- Kč/noc, vč. poplatku obci (20,- Kč)
 • Silvestr (pro min. 4 osoby) dospělí - 500,- Kč/noc, vč. poplatku obci
 • děti do 14 let - 370,- Kč/noc
 • děti do 2 let - zdarma, zapůjčení dětské postýlky - 170,- Kč/týden
 • pes - 70,- Kč/den
 • V době státních svátků neplatí mimosezónní slevy!


Mimosezóna

 • dospělí - 420,- Kč/noc, vč. poplatku obci (20,- Kč) při obsazení apartmánu 3 a více osobami
 • při krátkodobém pobytu na 1-2 noci 460,- Kč/noc nebo při obsazení v apartmánu pouze 2 osobami dospělí - 440,- Kč/noc, vč. poplatku obci (20,- Kč)
 • děti do 14 let - 370,- Kč/noc
 • děti do 2 let - zdarma, zapůjčení dětské postýlky - 170,- Kč/týden
 • V době státních svátků neplatí mimosezónní slevy!

Sleva mimo sezónu!

Při pobytech mimo sezónu od 19.3. do 18.6.2023 a od 24.9. do 17.12.2023 u nás zaplatíte za ubytování jen 420,- Kč.


Ceny jsou uvedeny za osobu a noc a jsou platné pro rok 2023. Cena je konečná a platí se předem, převodem na náš účet. Při rezervaci ubytování je vždy nutné zaplatit rezervační zálohu ve výši 50 % celkové částky za pobyt. Doplatek se platí 1 měsíc před plánovaným nástupem na pobyt, převodem na náš účet. U pobytů objednaných méně než 1 měsíc před plánovaným nástupem, požadujeme jako rezervaci platbu celkové ceny za pobyt.
Zruší-li klient pobyt nebo část pobytu po příjezdu nebo během pobytu, platbu nevracíme (viz část Storno). Zrušení pobytu je možné pouze písemně či e-mailem.

Pobyty začínají a končí pravidelně v sobotu, mimo sezónu je možné se v předstihu dohodnout i jinak. Ubytovat se lze od 13.00 do 15.00 hodin, opustit pokoje je třeba do 10.00 hodin.

Storno

 • do 30 dnů od předpokládaného nástupu - vracíme celou platbu za pobyt
 • do 14 dnů od předpokládaného nástupu - vracíme 50% z platby za pobyt
 • od 0 - 14 dnů - platbu za pobyt nevracíme

Zruší-li klient pobyt nebo část pobytu po příjezdu nebo během pobytu, účtují se mu storno poplatky ve výši 100 % z hodnoty objednaných služeb, nepodaří-li se ubytovateli obsadit uvolněný pokoj. (Dle Občanského zákoníku, §759 - újmu vzniklou ubytovateli předčasným zrušením ubytování je ubytovaný povinen nahradit, pouze nemohl-li ubytovatel újmě zabránit. Ubytovatel tedy má nárok na náhradu ušlého zisku za dny, ve které v důsledku vašeho zrušení rezervace daný pokoj neobsadil. Dny, kdy pokoj byl již obsazen někým jiným, náhradě nepodléhají. Ubytovatel může od smlouvy před uplynutím dohodnuté doby odstoupit, jestliže ubytovaný v ubytovacím zařízení i přes výstrahu hrubě porušuje dobré mravy nebo jinak hrubě porušuje své povinnosti ze smlouvy.).
y ??/> Písemným potvrzením rezervace a případnou úhradou ceny pobytu klient stvrzuje, že byl s těmito storno podmínkami obeznámen a respektuje je.


Zrušení pobytu

Zrušení pobytu je možné pouze písemně či e-mailem. Stornovací podmínky viz storno.


Pojištění storna

Storno pobytu si lze levně pojistit u pojišťovacích subjektů, např. na serveru pojisteni.com.


Zamluvte si volný termín

Hledáte ubytování na Šumavě a oslovila vás naše nabídka? Kontaktujte nás, prosím e-mailem nebo telefonicky.
kontaktovat >

Jezerní slať


Unikátní zachovalá "severská příroda" se vzácnými rostlinami a živočichy. Najdeme zde jeden z glaciálních reliktů, a to břízu zakrslou (Betula nana). Slať zpřístupněná povalovým chodníčkem, s vyhlídkovou věží a naučnou stezkou je dostupná z parkoviště u silnice Kvilda - Horská Kvilda.
Na Jezerní slati byla naměřena historicky nejnižší teplota v České republice. Dne 30. ledna 1987 zde panoval mráz – 41,6 °C. Průměrná roční teplota je tu 3,5 °C!

Tipy na výlet

Slatě a prameny
Při vaší dovolené na Kvildě byste neměli vynechat:

Pramen Vltavy (1172 m n.m.)
Symbolický pramen nejdelší české řeky Vltavy (délka 430 km) najdete pod jihovýchodním svahem Černé hory. Vltava pramení jako Černý potok (skutečný pramen je vysoko v nepřístupném terénu). Na místě stávala turistická chata a ke konci 2. světové války pracovní tábor, dnes je tu odpočinkové místo.
Šipka 6 km

Chalupská slať (910 m n.m.)
Blízko Svinné Lady (informační středisko) leží slať s osobitým rázem. Chalupská slať tvoří přechodný typ mezi náhorními slatěmi plání a údolními vrchovišti. Na konci poválkového chodníku je plošinka při okraji největšího rašelinného jezírka v ČR. Vyskytuje se zde řada vzácných druhů rostlin.
Šipka 8 km

Ubytování U hamru

© 2010-2023 Apartmán Kvilda 9 | XHTML | CSS